У період з 10 по 17 березня представники Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая відвідали виїздний семінар в Ганноверському університеті імені Лейбніца в рамках проєкту «Управління інтернаціоналізацією та українсько-німецька академічна співпраця 2024».
Ця подія стала важливим кроком у співпраці, адже вона дозволила учасникам поглибити розуміння щодо ключових аспектів вищої освіти Німеччини та її академічних стандартів. Учасники долучилися до ряду презентацій та дискусій, спрямованих на вивчення таких тем, як структура системи вищої освіти в Німеччині, роль та функції міжнародного офісу університету, а також програми співпраці з українськими партнерами.
Особливу увагу було приділено питанням міжнародної мобільності та академічним обмінам, адже вони становлять важливу складову у розвитку глобальної спільноти вищої освіти. Учасники також зазначили значущість ініціювання змін у контексті академічної співпраці, спрямованих на збільшення доступності та якості освітніх програм.
Варто відзначити, активний обмін думками та досвідом. Все це сприяло розширенню контактів та створенню сприятливого клімату для подальшого розвитку співпраці не тільки між Міжнародним науково-технічним університетом імені академіка Юрія Бугая і Ганноверським університетом імені Лейбніца, а й іншими українськими та німецькими закладами освіти. Єдність надзвичайно важлива й співпраця на міжнародному та національному рівні у сфері освіти сприятиме активному розвитку України та її місця у світі.
Окрім того, в рамках проєкту делегація відвідала ратушу Ганноверу, де представники міської влади представили проєкти підтримки України та українців, а також висловили безперечну підтримку українському народу у боротьбі з окупантами.
Нагадаємо, що проєкт «Управління інтернаціоналізацією та українсько-німецька академічна співпраця 2024» це тренінговий курс, метою якого є підвищення кваліфікації персоналу українських університетів. Координатором проєкту виступає Ганноверський університет імені Лейбніца за фінансування програми DAAD.