31 жовтня. (Не)можливий діалог: Співпраця з метою кліматичної трансформації міст в Україні

inЖов 26, 2023

Наступного вівторка, 31 жовтня, з 15:30 до 17:00, ми будемо раді бачити вас у Центрі інновацій та технологій розвитку Мадридського політехнічного університету для нового (не) ймовірного діалогу про те, як співпраця між університетами, муніципалітетами та організаціями громадянського суспільства з Європи та України може сприяти кліматично нейтральній і збалансованій перебудові українських міст.

Це мета UniCities – проєкту Erasmus+, ініційованого Королівським технологічним інститутом Швеції (KTH), Політехнічним університетом Мадрида та десятком українських університетів і організацій громадянського суспільства з метою сприяння вуглецево-нейтральній та збалансованій реконструкції українських міст відповідно до Європейської місії “100 кліматично-нейтральних міст до 2030 року”.

Завітайте на зустріч з головними експертами та партнерами цієї інноваційної програми, які розкажуть про неї:

Під час діалогу обговоримо, як сприяти співпраці, обміну знаннями та партнерству задля забезпечення альтернативної реконструкції українських міст. Отримаємо цінну інформацію про сталий розвиток міст, роль університетів та вплив програми UniCities на кліматичні зміни в Україні.