


МНТУ. Діалог про освіту без кордонів
У рамках співпраці Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая з КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста” відбулася зустріч зі школярами київських закладів освіти. Захід провів Станіслав Кухтик, проректор з міжнародних зв’язків та розвитку МНТУ. Йому вдалося у доступній та водночас професійній формі представити учасникам ключові аспекти академічної мобільності та її значення для майбутньої кар’єри.[…]


