29 квітня голова циклової комісії права та суспільно-гуманітарних дисциплін Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» Світлана Келип взяла участь у роботі семінару “Справедливість і довіра: судова влада і ветерани”. Організаторами цього заходу виступили Міністерство у справах ветеранів, Верховний Суд, Рада Суддів України, Національна асоціація адвокатів України, Асоціація правників України. Стратегічною метою запровадженого діалогу стало формування узгоджених рішень щодо забезпечення ефективного доступу ветеранів війни та членів їхніх сімей до правосуддя, визначення необхідних практичних і законодавчих змін для підвищення якості судового захисту та шляхів їх подальшого впровадження у законодавстві та практиці.
На платформі Відкритого мікрофона представниця ЗВО «МНТУ» презентувала власні пропозиції щодо удосконалення законодавства України. Вони стосувались необхідності внесення змін до п.13 ч.1 ст. 5 Закону України “Про судовий збір” в контексті безумовного звільнення учасників бойових дій від сплати судового збору при поданні позовних заяв в усіх категоріях справ та видах судочинства в судах різних ланок та інстанцій.













