Вітаємо нового Голову Студентської ради МНТУ!

Вітаємо нового Голову Студентської ради МНТУ!

inЖов 10, 2025

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая щиро вітає Максима Учня, студента групи Р-31, з обранням на посаду Голови Студентської ради МНТУ 2024–2025!

За результатами голосування Максим здобув 61% підтримки, упевнено виборовши підтримку студентської спільноти.
Вдячність також висловлюємо кандидатці Ірині Чернець (студентка 3 курсу групи Т21), яка отримала 39% голосів та продемонструвала високий рівень мотивації й активності.

Шановний Максиме!
Бажаємо тобі наснаги, сміливості у прийнятті рішень, нових ідей і потужної команди однодумців. Нехай цей рік стане для тебе часом зростання, реалізації важливих студентських ініціатив та зміцнення ролі студентського самоврядування в університеті.

Ми віримо, що твоя відкритість, відповідальність і бажання робити студентське життя кращим стануть запорукою успішної роботи Студентської ради та позитивних змін у МНТУ.

Бажаємо плідної діяльності та яскравих звершень!
Разом — до нових досягнень!