Зустріч студентів МНТУ з представником правоохоронних органів

inГру 13, 2019

6 грудня 2019 року в МНТУ відбулася зустріч студентів Коледжу МНТУ з начальником ВЗГ Управління патрульної поліції у м. Києві Сергієм Беспальчуком. Поліцейський ознайомив учнів зі статтями кримінального і адміністративного кодексів, за якими найчастіше притягуються до відповідальності неповнолітні та роз’яснив як уберегтись від проблем із законом. На зустрічі активно обговорювались питання наркотичної та алкогольної залежності серед молоді. Також гість  ознайомив підлітків із їхніми правами та акцентував увагу і на їх обов’язках, які вони повинні сумлінно виконувати.

Студенти мали можливість отримати обґрунтовані відповіді на всі поставлені питання, тому зустріч пройшла цікаво і викликала жваві обговорення серед учасників заходу.