Вітаємо з успішним захистом магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

inГру 24, 2019

23.12.2019 на кафедрі міжнародної економіки, обліку та фінансів відбувся захист дипломних робіт студентів денної форми навчання на здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Актуальність тематики досліджень, а також практична значущість обґрунтованих пропозицій і рекомендацій магістрів, відображених у дипломних роботах, були відзначені екзаменаційною комісією – д.е.н., проф. Тульчинською С. О., д.е.н., проф. Худолей В. Ю., к.е.н. Наторіною А. О. та Лебединець І. С.

Слухачами відділення можуть стати учні 9, 10, 11 класів як спеціалізованих, так і загальноосвітніх шкіл, випускники минулих років з базовою або повною загальною середньою освітою та бажаючі підвищити свій рівень знань з обраних дисциплін.

Закінчивши курси та подавши документи на вступ до МНТУ, ви отримаєте 20 % знижку на перший рік навчання (згідно з «Положенням про підготовче відділення»).

Навчання проводяться за графіком: щодня з 16:00 до 18:00 або щосуботи з 9:00 до 16:00.

Для зарахування на підготовче відділення ви можете звернутись до нас за адресою:

м. Київ, провулок Магнітогорський, 3, каб. № 111;

за телефонами: (044) 360-47-07, 291-50-60, 291-50-53, 068-291-5053.

Працює електронна форма подачі заявки на проходження курсів.

Щиро вітаємо магістрів 👨‍🎓👩‍🎓 з успішним захистом дипломних робіт! Нехай знання, отримані в МНТУ, неодмінно стануть запорукою досягнення омріяних висот у професійній діяльності!