В МНТУ тривають студентські змагання з навчальних дисциплін та спеціальностей

inЛют 22, 2020

18 лютого 2020 року кафедрою комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення було організовано та проведено відбірковий тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з двох навчальних дисциплін: «Веб-технології та веб-дизайн» та «Алгоритми та структури даних». Учасниками предметних олімпіад були студенти, які навчаються за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки».

Авторитетне журі у складі доцента кафедри комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення, к.фіз.-мат. наук, доцента Коротун Т.М. (голова журі), ст. викладача Проскудіної Г.Ю. та доц. Шиліна В.Р. визначило переможців олімпіади. З навчальної дисципліни «Веб-технології та веб-дизайн»

1 місце посів Маслюк Леонід (гр. ПІ-71),

2 місце – Занфіров Роман (гр. ПІ-91),

3 місце – Кравченко Дмитрій (гр. ПІ-71).

Призерами олімпіади з навчальної дисципліни «Алгоритми та структури даних» стали кілька студентів:

1 місце виборов Дунькович Євгеній (гр. ПІ-81);

2 місце розділили між собою Жуков Антон (гр. ПІ-81), Решітник Іван (гр. ПІ-71) та Величко Володимир (гр. ПІ-61);

3 місце дісталося  Пономарьову Олексію (гр. ПІ-81) та Правдивому Андрію (гр. ПІ-71).

Вітаємо переможців! Бажаємо перемоги у наступних змаганнях!