УВАГА! У зв’язку з карантином до 3 квітня 2020 року МНТУ перейшов на дистанційний режим роботи

inБер 24, 2020

Доступ до приміщень МНТУ обмежено. Закликаємо вас максимально намагатися вирішувати питання у віддаленому доступі, а також мінімалізувати ваші переміщення!

Університет та коледж стабільно працює, хоча і в надзвичайному форматі. Викладачам та студентам розіслана додаткова інформація щодо деталей переходу на онлайн-навчання. Нагадуємо вам про зручний сервіс для дистанційного навчання – Google Classroom. Цей безкоштовний сервіс надає можливість створювати, перевіряти й оцінювати завдання в електронній формі та вже використовується викладачами і студентами МНТУ.

З метою оперативного реагування адміністрацією та службами МНТУ створено електронну пошту: info@istu.edu.ua

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Про можливі зміни та інші важливі новини повідомлятимемо на офіційному сайті МНТУ.

Виконуйте всі рекомендації медиків, дбайте про своїх рідних і близьких, підтримуйте друзів, бережіть себе!