UA разом

UA разом

inЛют 17, 2022

Анонсуємо, що завтра – 18 лютого – о 10:00 на платформі Google Meet відбудеться онлайн-зустріч з народними депутатами України. Усі студенти, викладачі та співробітники Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая матимуть змогу вільно доєднатись до зустрічі за посиланням.

Гостями й спікерами зустрічі будуть запрошені народні депутати: 

  • Михайло Леонтійович Бондар – народний депутат України 8-го та 9-го скликання, оборонець Майдану під час Революції Гідності, доброволець Національної гвардії, учасник бойових дій на Сході (брав участь у бойових діях в зоні АТО біля Дебальцевого), Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, член депутатської фракції політичної партії «Європейська солідарність». Впродовж 2015-2017 років отримав відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», медаль «Захиснику Вітчизни» та орден «За мужність» ІІІ ступеня..
  • Марія Миколаївна Іонова –  народна депутатка України 7-го, 8-го та 9-го скликання, Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення реалізації закріпленого в Конституції України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО, Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Заступник члена Української частини Парламентського комітету асоціації, член депутатської фракції партії «Європейська Солідарність»..

Анонсована зустріч відбудеться з метою консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. Народні депутати підніматимуть актуальні теми стосовно можливих варіантів захисту України, цінностей та необхідності суспільного єднання.

Долучайтесь до зустрічі та знайдіть для себе щось корисне й цікаве!

Україна єдина!