Студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Менеджмент»

inЛют 28, 2020

В студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Менеджмент», яку було організовано та проведено 18 лютого 2020 року кафедрою менеджменту та публічного адміністрування, взяли участь студенти МНТУ та Коледжу МНТУ.

Викладачі кафедри підготували для учасників олімпіади цікаві завдання, які передбачали знання студентами теоретичного матеріалу фахової дисципліни, вміння втілювати набуті знання на практиці (практичні завдання) та навички ухвалення оптимальних управлінських рішень (творчі завдання).

Журі у складі завідувача кафедри, доктора економічних наук, доцента Тульчинського Р.В. (голова журі), викладачів Жураківської  О.М. та Євтюкової І.О. визначило переможців олімпіади. Найкращі знання з дисципліни та вміння нестандартно вирішувати практичні та творчі завдання продемонструвала

Марія Туровець з групи Мк-81 (1 місце).

Серед переможців олімпіади Артур Смирнов (гр. М-81), який виборов 2 місце і Анастасія Піддубна (гр. Мк-81), яка посіла 3 місце.

Пишаємось студентами Коледжу, які продемонстрували високі показники знання фахової дисципліни «Менеджмент»!