«Project Management» від Telesens Academy. «Вивчай сьогодні, працюй – завтра».

inЧер 25, 2021

Нещодавно студенти з дисципліни комп’ютерних наук Закладу вищої освіти «Міжнародного науково-технічного університету імені Юрія Бугая» мали можливість пройти додатковий курс «Project Management» для здобуття нових, закріплення вже набутих навичок та розширення теоретичної основи. Базою для навчання, що  прийняла пропозицію університету та організувала навчальний курс, стала IT школа Telesens Academy.

Зазначимо, що Telesens Academy —  це новітня IT школа, що пропонує курси з підготовки Manual QA, QA Java Automation, QA HR Consulting а також бізнес аналітиків. Академія заснована на базі європейської компанії Telesens, що наразі займає лідируючі позиції у сфері розробки, дослідження та впровадження програмних рішень з телекомунікаційних питань. Школа пропонує студентам всю необхідну інформацію для кар’єрного початку в QA, а в кінці проходження навчання – сертифікати, рекомендації викладачів , в залежності від рівня підготовки та практичних здібностей, пропозицію стажування в компаніях партнерів.

Принцип, за яким працює команда компанії, – «Вивчай сьогодні, працюй – завтра». З першим кроком викладачі намагались допомогти студентам університету освоїти основні елементи управління IT-проектами. І успішно впорались із цим завданням. Адже у власному відгуку стосовно такої практико спрямованої взаємодії Telesens Academy зазначає, що «Курс вийшов системним та цілісним. Теорія, що постійно підкріплювалась практичними завданнями, а найголовніше – розповідями та моментами, що траплялися в робочій діяльності викладача як в ІТ, так і в промисловості». Студенти мали можливість простежити за реальною роботою технологічної компанії, ставити ті запитання, що їх турбували, а відповідь отримували не у вигляді об’ємних фрагментів з наукової літератури, а короткі, проте суттєві кейси з професійної діяльності членів робочої команди, що дійсно можуть знадобитись у цій сфері.

Головним ментором студентів університету став викладач Гліб Сушко – Delivery Manager, що має досвід у сфері керування проектами розробки програмного забезпечення вже більше 8 років. Гліб працює в міжнародній компанії Grid Dynamics, що позиціонує своїх робітників як фахівців зі створення інформаційних цифрових продуктів, використовуючи світові інженерні здібності та високопродуктивні технології. До того ж, додатково до основного досвіду, він має успішно пройдені сертифікації у сфері Scrum, Agile та Kanban.

Головною перевагою, що впливає на цілісний результат та рівень корисності навчальних курсів,- спостереження, аналіз та регулярне оновлення вимог та впроваджень до спеціалістів ІТ сфери, на основі яких у подальшому експерти вже і створюють навчальні програми. Увесь процес допомагає заглибитись у реальні умови роботи спеціаліста в ІТ компанії, що також дозволяє підтверджувати дійсність правила «Вивчай сьогодні, працюй – завтра». Тому у майбутньому Міжнародний науково-технічний університет своєю метою позиціонуватиме продовження успішної співпраці з ІТ школою Telesense Academy, підтримку та укріплення зв’язків студентського складу зі співробітниками-практиками.