Мітап «Онлайн-практика у ПриватБанку для студентів МНТУ»

inГру 02, 2019

29 листопада 2019 року відбувся мітап «Онлайн-практика у ПриватБанку для студентів МНТУ» у рамках співпраці кафедри міжнародної економіки, обліку та фінансів з найбільш інноваційним банком України – «ПриватБанк».

Провідні висококваліфіковані та досвідчені працівники «ПриватБанку» – Кондренко Наталія Андріївна та Кучеренко Людмила Василівна, ознайомили студентів економічних спеціальностей з можливістю та особливостями проходження онлайн-практики.

Наторіна Альона Олександрівна, к. е. н., в. о. завідувача кафедри міжнародної економіки, обліку та фінансів, яка виступила ініціатором проведення мітапу, підкреслила важливість проходження онлайн-практики студентами для набуття фахових компетентностей і практичного досвіду у контексті динамічних змін сьогодення.

Додатковим бонусом для студентів МНТУ стала відеопрезентація представниками «ПриватБанку» нової технології біометричної оплати «FacePay24» (сервіс «оплати обличчям») та ознайомлення з послугами дистанційного банкінгу «Приват24».