День Св. Валентина в МНТУ

inЛют 19, 2020

День Святого Валентина – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недаремно його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Романтичний захід, присвячений усім закоханим, драйвово відсвяткували в МНТУ. Яскравою культурно-мистецькою подією з нагоди Дня Святого Валентина став концерт-привітання університетської молоді, яка брала участь у вікторинах, конкурсах, змагалась за солодкі подарунки та насолоджувалась святковою програмою.

Хол університету був прикрашений валентинками, кольоровими повітряними кульками. Довкола панувала справжня магія кохання,

Особливо хочеться подякувати Студентській раді МНТУ та учасникам свята за отримане задоволення та яскраві емоції. Бажаємо і надалі дарувати радість, творчого натхнення та професійних успіхів!