6 січня – вітання з Різдвом Христовим!

inСіч 06, 2022

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая вітає з Різдвом Христовим. Бажаємо Вам міцного здоров’я та справжнього щастя.

Традиційно Різдво відзначають у родинному колі, смакуючи солодку кутю. Тому нехай у цей день уся Ваша родина збереться за одним столом з голосними розмовами й цікавими історіями на повторі. Хай цей день стане можливою причиною вирішення родинних сварок чи гострих питань. А дух Різдва врешті допоможе «згладити ці кути» і жити у злагоді і любові.

Бажаємо гарно і весело відсвяткувати Різдво. І не важливо як саме Ваша сім’я звикла це робити – традиційно, за певними сталими канонами чи «так, як складаються плани». Прибираєте усю домівку до святвечора чи чекаєте на запрошення у гості; готуєте купу різдвяних страв чи зупиняєтесь вже на куті й узварі; везете святвечір своїм рідним чи усі разом прогулюєтесь вечірнім містом. Основне – проведіть його з тими, кого цінуєте та любите.

З Різдвом Христовим!