30 травня 2023 року відбувся спільний захід: науково-практичний онлайн- семінар «ДІАГНОСТИКА ТА МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ ОБДАРОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ».

inТра 30, 2023

Із вітальним словом виступили:

• Довгий Станіслав Олексійович, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України, президент Національного центру «Мала академія наук України»;
  • Гальченко Максим Сергійович, доктор філософських наук, директор Інституту обдарованої дитини НАПН України;
    Модератор і головна відповідальна за проведення заходу – Мельник Марина Юріївна, кандидат педагогічних наук, завідувач відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Захід зібрав більше ніж 300 учасників, серед яких: науковці, викладачі ЗВО; представники департаментів та управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація освітніх закладів, учителі, класні керівники, психологи, соціальні педагоги; аспіранти й магістранти, студенти.

Висловлюємо слова вдячності вельмишановним організаторам за надану можливість взяти участь та послухати чудові доповіді щодо наукових та практичних пошуків виступаючих з питань обдарованості особистості.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Відеозапис заходу: https://www.youtube.com/watch?v=RAxClQTnl_w