30 травня – семінар «Діагностика та моніторинг розвитку обдарованості особистості». Розказуємо про завдання зустрічі та як взяти участь

inТра 04, 2023

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (зокрема кафедра психології та суспільно-гуманітарних наук), разом з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом обдарованої дитини організовує тематичний науково-практичний онлайн-семінар.

Він відбудеться 30 травня 2023 року (вівторок) та відповідатиме тематиці «Діагностика та моніторинг розвитку обдарованості особистості».

Зустріч почнеться о 10 годині та відбуватиметься у форматі конференції в Zoom. Стосовно ідентифікатора конференції та коду підключення – вся інформація буде надіслана безпосередньо на електронну адресу учасників. Також відбуватиметься пряма трансляція з вільним переглядом на інтернет-сторінку Інституту обдарованої дитини.

Тематичне спрямування зустрічі

Науково-практичний семінар визначає для себе декілька основних тем, котрі варто проговорити. А саме:

• Сучасні тенденції до ідентифікації обдарованих дітей та молоді;
  • Педагогічна діагностика обдарованості;
  • Підходи до організації моніторингу розвитку обдарованості в освітньому процесі;
  • Діагностика чинників розвитку обдарованої особистості в умовах воєнного стану;
  • Інформаційно-комунікативні технології в діагностиці та моніторингу розвитку обдарованої особистості.

Зустріч буде особливо цікава викладачам закладів вищої освіти; представникам департаментів та управлінь освіти та інститутів післядипломної освіти; адміністрації освітніх закладів, психологів та соціальних педагогів. До семінару також запрошуються науковці Національної академії педагогічних наук України та усі охочі дізнатись більше у заданій тематиці.

Умови та варіанти участі

Для участі в науково-практичному онлайн-семінарі необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника за наступним посиланням – https://forms.gle/RYJhRek399i5VhCe7;

Останній день заповнення реєстраційної форми – 27 травня 2023 року (субота).

Участь в онлайн-зустрічі безкоштовна. Проте якщо ви бажаєте отримати електронний сертифікат учасника – його вартість складатиме 50 грн. Якщо ж ви відвідаєте семінар у якості спікера з онлайн-доповіддю, то матимете шанс отримати безкоштовний сертифікат спікера та додаткову подяку інституту обдарованої дитини НАПН України.

Додаткові контакти для зв’язку

У разі додаткових питань радимо звертатись за контактами:

• Мельник Марина Юріївна (097) 861-1010, maryna.melnyk@ukr.net (контакт з проблематики семінару);
  • Шульга Валентина (067) 729-9401, 2275423@ukr.net (контакт з організаційних питань та отримання сертифікату).

До зустрічі!