30 січня – 1 лютого: Відкриті лекції в МНТУ по Computer Vision

inСіч 31, 2023

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая проводить серію відкритих лекцій доктора технічних наук, Head of Science у Abto Software, професора та викладача нашого університету Олександра Маковейчука.

Лекції відбуватимуться з 30 січня до 1 лютого і проходитимуть у форматі онлайн-зустрічей. Тема буде особливо цікава студентам 3-го та 4-го курсів спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення».

Лектор детально зупиниться на таких темах:

• Особливості обробки зображень

o  Зокрема такі аспекти, як “Ряди Фур’є”; “Дискретне перетворення Фур’є” (ДПФ); “Фільтр Гауса”; “Фільтр Собеля”; “Морфологічні перетворення”; “Розширення”; “Ерозія”; “Розширення відтінків сірого”; “Приклад циліндра”; “Відповідність шаблону” і багато іншого.

• Структура функцій;

o  Розгляне питання “Виявлення кутів”; “Масштабно-інваріантне перетворення ознак” (SIFT); “Виявлення функції”; “Зображення пункту призначення”; “Розділені пазли” та інше.

Зазначимо, що Олександр Маковейчук – Head of Science в компанії Abto Software, PhD. Кластер діяльності установи – створення програмних рішень для очільників у сферах телекомунікації, енергетики,транспорту, медицини, будівництва та державних установ. Вже більш як 15 років працює у R&D сфері комп’ютерного бачення та має тривалий досвід викладання.