17 листопада – Всесвітній день студентів.

inЛис 17, 2023

На честь свята зі студентами першого року навчання за спеціальністю «Психологія» проведено заняття-КВЕСТ за участю викладачів Гальченко В.М., канд.психол.наук,  Андросович К.А., доктор психол.наук; ведучіх-студентів: Настя Суркова та Оля Яворська, були запрошені шановні перша проректорка – Карпенко О.О., доктор економічних наук та старший викладач, методист – Розсоха Л.Г.

Квест розпочався з привітань, далі ведучі розказали про історію свята, про студентські традиції в цей день в різних країнах світу.

Студентів було об’єднано у дві команди, які змагалися за переможне місце у таких завданнях:

– інтелектуальна гра-вікторина щодо перевірки знань студентів з навчальних дисциплін. Чим складніше запитання, тим більший бал можна було отримати. Цікаво було спостерігати як студенти обирали категорію і рівень складності запитань;

– інтерактивна гра «Відгадай мелодію»;

– групова командна робота «Малюнок сучасного студента»  із завданням намалювати студента та його освітнє середовище,  складене з набору літер який дістався команді і намальовані лише одним кольором. Потім команди презентували свою роботу: хто він їхній студент є?, як йому живеться?, про що мріє?, тощо.

Студенти дуже жваво й бадьоро змагалися, але перемогла – дружба!

Також Вікторія Миколаївна провела для всіх присутніх терапевтичну гру з використанням метафоричних карт, в результаті якої учасники змогли усвідомити власні ресурси для протистояння життєвим труднощам.

Наостанок всі гуртом заспівали пісню «Червона калина».

Підсумовуючи такий захід можна сказати, що наші студенти – найкращі!