10 травня відбулося чергове засідання наукового гуртка з психології.

inТра 10, 2023

Ведуча – Оксана Іванівна Кісілюк, практичний психолог у методі когнітивно-поведінкової терапії (КПТ) розкрила тему «Стрес та емоції у житті студента в умовах воєнного стану: теорія та практика». Студенти поділилися своїм досвідом реакцій у стресовій ситуації, мали змогу розібрати що відбувається з організмом на фізіологічному рівні під час сильних стресових ситуацій. Виконали вправи, які дають можливість «заспокоїти» мигдалевидне тіло і знизити рівень стресу для виконання адекватних дій та сприяють нормальному функціонуванню. Розглянули шляхи надання самодопомоги при відчутті надмірних емоцій: дихальні вправи («дихання в квадраті»), сенсорні канали, техніка «Обійми», ресурсні техніки заземлення/стабілізація, м’язова релаксація по Е.Джекобсону (https://www.youtube.com/watch?v=9ekFjWE3k0g ), техніка «Майндфулнес» (жити в моменті усвідомлено). Здобули навички формування стресостійкості.

В житті кожної людини відбуваються певні труднощі, які ми можемо здолати самостійно або за допомогою психолога!