Розпочався прийом документів до фахового Коледжу ЗВО "МНТУ"

inЧер 30, 2021

Вітання абітурієнтам. Маємо гарну новину: розпочався прийом документів до фахового Коледжу ЗВО “МНТУ”.

Тому якщо Ви вже завершили з «гранітом науки» базової середньої освіти, впорались із пошуком власної майбутньої справи та бажаєте досліджувати її в стінах “МНТУ”, пам’ятайте – прийом документів почнеться з 29 червня 2021 року.

Головні аспекти та умови подачі такі:

• Усі документи оформлюються та подаються у паперовій формі.
  • Перелік усіх необхідних документів та додатків знайдете за посиланням
  • Починається прийом 29 червня та триватиме до 13 липня (точніше, до кінця робочого дня – 18:00).

Приймальна комісія очікуватиме на Вас у будні з 9:00 до 18:00. А також додатково, проте з 29 червня, у суботу з 10:00 до 15:00.

Якщо виникли запитання чи потребуєте консультації – звертайтеся за телефонами:

Шкільні часи у минулому. Тепер розпочинається віха серйозних рішень, великих досягнень та вищих рівнів. Тому для перших польотів  скористайтесь можливостями «злітної смуги»  фахового Коледжу ЗВО “МНТУ”.