Рейтингові списки вступників на основі базової середньої освіти до Фахового коледжу МНТУ

inЛип 26, 2022

До уваги вступників, хто подавав документи до Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» на основі базової середньої освіти.

Оприлюднено рейтингові списки осіб, котрих Приймальна комісія попередньо рекомендувала до зарахування. Списки сформовані членами Приймальної комісії за допомогою використання Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Як знайдете себе у рейтингових списках – чекайте на офіційне зарахування до Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» на перший курс.

Для консультації чи уточнення питань – звертайтесь за електронною поштою komisiya@istu.edu.ua чи за номером телефону: 044 353 47 07; 050 505 24 40; 067 505 44 85; 073 505 44 85.

Чекаємо на Вас у Фаховому коледжі ЗВО «МНТУ»!

Фаховий молодший бакалавр Фінанси, банківська справа та страхування

Фаховий молодший бакалавр Інженерія програмного забезпечення

Фаховий молодший бакалавр Фізична культура і спорт

Фаховий молодший бакалавр Менеджмент