Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая завершив черговий етап студентського самоврядування – відбулися вибори голови Студентської ради університету.
Дякуємо всім студентам, які долучилися до голосування, адже саме ваша активність визначає майбутнє студентської спільноти.
За результатами виборів:
- 86,7% студентів проголосували “за” продовження повноважень Максима Учня,
- 13,3% – висловилися “проти” або утрималися.
Таким чином, Максим Учень продовжує очолювати Студентську раду університету на цей навчальний рік.
Щиро вітаємо Максима із продовженням каденції та бажаємо наснаги у втіленні нових проєктів, розвитку студентських ініціатив, зміцненні партнерств та створенні ще більше можливостей для студентів МНТУ.
Від імені адміністрації університету дякуємо кожному студенту, хто взяв участь у виборах, проявив свою громадянську позицію та підтримав демократичні традиції нашої університетської спільноти.



