ПРОДОВЖУЄМО ЦИКЛ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ПРОДОВЖУЄМО ЦИКЛ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

inГру 10, 2025

У межах системної роботи зі здобувачами вищої освіти продовжується цикл зустрічей, спрямованих на підвищення якості освітнього процесу. Такі заходи створюють простір для відкритого діалогу між учасниками освітнього процесу.

10 грудня 2025 року проведена зустріч із здобувачами денної та заочної форм здобуття освіти освітньої програми «Діджитал маркетинг». Під час зустрічі особливу увагу було приділено особливостям реалізації освітньої програми «Діджитал маркетинг», дотримання принципів академічної доброчесності, можливостей системи EZVO, академічної мобільності, неформальної освіти та особистісного зростання.

Цикл зустрічей є важливою складовою партнерської взаємодії в освітньому середовищі та сприяє підвищенню мотивації студентів до навчання й професійного саморозвитку.