МНТУ: як університет здобув 13 місце в загальному рейтингу приватних закладів України

inЛют 17, 2023

Щорічно інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» складає та подає рейтинги державних та приватних закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання на контрактній основі. Саме такий рейтинг був розміщений зі свіжою статистичною інформацією стосовно минулого 2022 року.

І ми раді повідомити, що Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая посів 13-е місце серед загальної кількості у 127 оцінених приватних закладів України. До того ж, МНТУ зайняв 5-е місце серед усіх приватних університетів за територіальною прив’язкою по Києву.

Варто зазначити, що до розрахунку долучались лише ті студенти, котрі були зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (оформлювали контракт) на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Минулий рік був надзвичайно складним для всієї України, проте ми не зупиняємо свого життя. Студенти продовжують обирати МНТУ завдяки декільком важливим перевагам, на яких університет робить особливу увагу. Це:

• Сучасні освітні програми;
  • Висококваліфіковані викладачі-теоретики, експерти-практики та дослідники;
  • Великий вибір доступних програм та дисциплін;
  • Військова кафедра;
  • Програми подвійного диплому з університетами-партнерами з Європейського Союзу;
  • Програми академічної мобільності з європейськими університетами;
  • Участь у проєктах Еразмус+ за програмою Підвищення потенціалу вищої освіти, які надають можливість постійного розвитку нашому Університету в різних галузях освіти та досліджень;
  • Велика база бізнес-партнерів для стажування, практики та подальшого працевлаштування;
  • Нетворкінг та різноманітне спортивне і культурне життя.

Тож якщо ви маєте знайомих, котрі якраз готуються до вступу в університет – обирайте МНТУ! А всім, хто вже встиг обрати університет за свою alma mater для здобуття спеціальності –

Дякуємо за довіру!