МНТУ відвідав Міжнародний науково-практичний круглий стіл: основні теми, висновки та перспективи

inЖов 23, 2023

20 жовтня 2023 року ректор Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая Вероніка Юріївна Худолей та проректор з міжнародних зв’язків та розвитку МНТУ Станіслав Кухтик відвідали Міжнародний науково-практичний круглий стіл з теми “Просування Європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні”.

Круглий стіл відбувся у рамках реалізації одного з проєктів Erasmus+ напряму Жана Моне “Promotion of European skills and approaches for sustainable bioeconomy in the conditions of Ukrainian acute challenges” (або PESAB).

Серед запрошених слухачів були науковці, освітяни, практики, представники бізнесу, державні службовці та громадські діячі. На аудиторію очікувала насичена інформативна програма, що складалася з таких тем:

• Презентація проєкту Еразмус+ напряму Жана Моне PESAB.
  • Досвід реалізації проєктів напряму Жана Моне в українських університетах різних регіонів.
  • Перспективи колаборації університетів для реалізації міжнародних проєктів.
  • Теорія та практика зеленого управління людськими ресурсами в Україні.
  • Відновлення національної економіки на засадах сталого розвитку.

Особливу увагу приділили також макроекономічним передумовами впровадження концепції еко-індустріальних парків в Україні. До цієї теми долучився спікер Антон Клещов, що є національним координатором проєкту ООН з промислового розвитку «Глобальна програма екоіндустріальних парків в Україні».

Зокрема представники від МНТУ мали нагоду висловитись стосовно питання перспективи колаборації закладів вищої освіти для реалізації міжнародних проєктів.

Окрім цього спікери зачепили питання сучасних біотехнологій для розвитку національної економіки та провели бізнес-аналіз ринку біопалива України, згадали про фактор представлення сфери біоекономіки в аграрному секторі України, а також наголосили на потребі підвищення кваліфікації викладачів у сфері біоекономіки.

Зазначимо, що популяризація знань Європейського союзу для розвитку сталої біоекономіки в Україні є головною метою PESAB. Проєкт ставить собі за завдання сприяти розвитку сталої біоекономіки в Україні відповідно до європейських принципів і цінностей в умовах війни та післявоєнного відновлення.

Проведена зустріч у форматі науково-практичного круглого столу є надзвичайно корисною та важливою як для наукового кола, так і для представників освіти, бізнесу та державних органів влади. Адже дозволяє на міжрівневій комунікації обговорити перспективи подібних колаборацій між освітою-наукою-бізнесом, сприяє актуалізації подібних тем та дає можливість обмінюватись практичним досвідом для подальших змін.

Адже сьогодні кожен відстоює статус України як на вітчизняному, так і на міжнародному рівні!

Варіант для посту в Інстаграм

Круглий стіл відбувся у рамках реалізації одного з проєктів Eerasmus+ напряму Жана Моне “Promotion of European skills and approaches for sustainable bioeconomy in the conditions of Ukrainian acute challenges” (або PESAB).

Серед запрошених слухачів були науковці, освітяни, практики, представники бізнесу, державні службовці та громадські діячі. На аудиторію очікувала насичена інформативна програма, що складалась з таких тем:

• Презентація проєкту Еразмус+ напряму Жана Моне PESAB.
  • Теорія та практика зеленого управління людськими ресурсами в Україні.
  • Відновлення національної економіки на засадах сталого розвитку.

Проведена зустріч у форматі науково-практичного круглого столу є надзвичайно корисною та важливою к для наукового кола, так і для представників освіти, бізнесу та державних органів влади. Адже дозволяє на міжрівневій комунікації обговорити перспективи подібних колаборацій між освітою-наукою-бізнесом, сприяти актуалізації подібних тем та обмінюватись практичним досвідом задля подальших змін.