МНТУ вшановує пам’ять Олександри Крук

inЧер 29, 2023

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая сьогодні – 29 червня – вшановує пам’ять Олександри Юріївни Крук. За життя – віце-президентки з адміністративно-фінансових та юридичних питань МНТУ.

Університет завжди з особливою пошаною згадує працівників, котрі залишили помітний слід і діяльності закладу, допомагали МНТУ розвиватись та підвищувати рівень впізнаваності.

Саме такою і була Олександра Юріївна. Вже четвертий рік ми вшановуємо вашу пам’ять, а також продовжуємо підтримувати університет на належному рівні закладів української освіти. Для того, аби ваша віддана та щира праця не залишилась в минулому, а продовжувала приносити плідні результати зараз.

Ви залишили вагомий слід не лише в університетському житті, а й в наших душах також. За що ми щиро вдячні!

Вічна пам’ять!