З Різдвом Христовим! Плекаймо в собі світло та єдність!

inГру 25, 2023

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая вітає всіх українців з Різдвом Христовим. Зі святом сімейного затишку, тепла та злагоди.

Всі ми як велика українська родина єднаємося задля того, аби відсвяткувати цей день разом. Єднаємося зі столиці та містечок, з передових позицій чи з волонтерських пунктів, з України та з-за кордону.

Єднаємося, бо у цьому наша сила!

Ми щиро бажаємо, аби цей день наповнив наше життя світлом, теплом та надією на цілий рік. Адже саме надія мотивує рухатись уперед, стимулює досягати бажаного та не опускати руки.

Вся Україна та, зокрема, університетська громада МНТУ щиро завдячує Збройним Силам України, героїчна боротьба яких і дозволяє нам сьогодні святкувати це тепле та світле свято. Свято, цінності якого аж ніяк не співпадають з реальністю нашого ворога.

Тож плекаймо це світло та єдність в собі задля нашого спільного майбутнього! Майбутнього у вільній та сильній Україні.

З Різдвом Христовим!