Зустріч Української Ради Миру та представників освітнього кластеру України

inЛип 07, 2023

Нещодавно, а саме 22 червня 2023 року, т.в.о. ректора МНТУ Оксана Олександрівна Карпенко відвідала зустріч Української Ради Миру, що відбулася на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. На зібранні були присутні різні представники вітчизняного освітнього сектору. А саме:

• Національна академія педагогічних наук України,
  • Національний центр “Мала академія наук України”,
  • ректори 5-ти університетів України.

Тож окрім МНТУ на зустрічі також були представники таких столичних університетів, як КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНУ імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Мета проведення зустрічі – обговорення спільних миротворчих заходів та підписання відповідної Угоди.

Користь такої активної співпраці

Плідна багатостороння співпраця Української Ради Миру та представників освітнього сегменту розширює можливості сфери вітчизняної освіти демонструвати міжнародним партнерам свій потенціал та поривання. Така взаємодія також сприятиме більш активній співпраці з впливовими міжнародними організаціями в ім’я утвердження “Української формули миру” Президента України Володимира Зеленського.