Зарахування до Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» Успішно завершилось. Вітання студентству!

inВер 05, 2022

Адміністрація університету з радістю повідомляє, що президент ЗВО «МНТУ» підписав офіційний наказ про зарахування на навчання студентів 2 курсу денної та заочної форм здобуття фахової освіти.

Ви успішно витримали процес вступної кампанії у час великої війни, тому сподіваємось, що новий освітній етап у житті приноситиме лиш користь та розвиватиме Ваші подальші професійні якості.

Увесь колектив ЗВО «МНТУ» вірить у Ваші сили. Тож бажаємо успіхів та нових персональних звершень.

З гордістю несіть у світ звання студента Фахового коледжу Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая!