Дискусія: “Інтеграція молоді в політичні процеси: Як заохочувати молодь до політичної активності”

inГру 14, 2023

13 грудня 2023 року Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая долучився до  актуальної та безперечно важливої дискусії “Інтеграція молоді в політичні процеси: Як заохочувати молодь до політичної активності”.

Захід був організований Міжнародним Благодійним Фондом «UDONATION», за підтримки Ukrainian-Danish Youth House. Дискусія зібрала не тільки фахівців та впливових громадських діячів, але й студентів українських вищих навчальних закладів та проактивну молодь, які з радістю ділилися своїми думками.

З вітальним словом виступив Владислав Яцук, заступник Міністра молоді та спорту України.  Він підкреслив важливість участі молоді у розвитку країни та зазначив, що держава докладає усіх зусиль для того, щоб для неї з’являлося більше можливостей.

Спікерами заходу стали Тарас Проданюк, співзасновник Аналітичного центру ADASTRA, та Богдан Ференс, кандидат політичних наук та засновник СД Платформи. Вони поділилися своїми думками та досвідом щодо проблем політичної освіти, аполітичності молоді та шляхів її залучення. Учасники обговорили ключові аспекти мотивування молоді до участі в політичних процесах в Україні та Європі, а також визначили інструменти та досвід європейських країн, які можна успішно впровадити в українських реаліях.

Дискусія стала важливим містком для комунікації між вже досвіченими експертами та студентами, сприяючи громадському діалогу та розвитку політичної свідомості серед молоді.

МНТУ також долучається до цієї  важливої місії й активно працює над залученням наших студентів до політичного життя та розвитку у молоді активної громадянської позиції.