День Європи: Розкриваємо Потенціал Університетів з UniCities

inТра 09, 2024

Університетська родина!

Сьогодні, у день Європи, ми хочемо поділитися з вами історією проєкту UniCities, що втілює нашу місію у сприянні сталому розвитку та кліматичній нейтральності.

Що таке UniCities?

UniCities – це ініціатива, спрямована на розкриття трансформаційного потенціалу українських університетів як каталізаторів змін у містах. Ми прагнемо до створення екосистеми, де освіта, дослідження та інновації взаємодіють для вирішення суспільних викликів.

Чому UniCities важливий?

Проєкт базується на досвіді відомих ініціатив Viable Cities та citiES2030, і має за мету не лише адаптувати цей досвід до українських реалій, але й зробити акцент на трансформаційну роль університетів.

UniCities мріє стати підґрунтям для нової співпраці між університетами та містами в Україні та Європі.

Більше про проєкт ви можете дізнатися, переглянувши відео