Вітання студентам, котрі цьогоріч поповнили ряди майбутніх магістрів МНТУ!

inВер 26, 2022

Адміністрація Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая з радістю повідомляє, що 26 вересня 2022 року президент ЗВО «МНТУ» Владислав Бугай підписав наказ про офіційне зарахування на навчання студентів 1 курсу освітнього ступеня магістр денної та заочної форм здобуття освіти.

Ми щиро раді вітати наших вже студентів із успішним подоланням усього перебігу вступної кампанії та новим етапом у житті! Відсьогодні Ви починаєте новий освітній шлях професійного вдосконалення та поглиблення фахових знань до вищого рівня. Сподіваємось, що майбутні перешкоди та навчальні випробування Ви також з легкістю пройдете. Головне – наснага та віддана праця.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні, а також із честю та гідністю нести горде звання «СТУДЕНТ МНТУ»!

З вірою у Ваші сили –

Нехай почнеться цей «шлях»!

Список зарахованих магістрів