Щиро вітаємо з Міжнародним днем друзів

Щиро вітаємо з Міжнародним днем друзів

inЧер 09, 2023

Кожного року 9 червня світ відзначає міжнародне свято – День  друзів. Подію вирішили започаткувати представники Генеральної Асамблеї ООН ще в 2011 році. Саме тому Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая вітає всіх  українців з цим днем.

Сьогодні важливість дружби важко переоцінити. Це не лише людські взаємини, котрі розширюють наше коло комунікації, роблять нас більш соціальними та активними в суспільстві. Друзі – це важлива складова, що може повністю сформувати нас, як унікальну персону. Це ваша підтримка та моральна опора, адже справжні друзі завжди зможуть вислухати та допомогти.

Дружба – неймовірно цінна, адже будується на безкорисливості, відкритості, щирості та довірі. Саме це і важливо відчувати кожному, особливо в сучасному житті та надважкому ритмі подій.

МНТУ бажає вам завжди мати таких добрих та надійних людей поруч. Маючи «під боком» кілька надійних товаришів вже не так страшно розпочинати робити щось нове.  Адже ви розумітимете: поряд завжди стоятимуть ті, хто в будь-який момент зможе підтримати.

Зі святом, друзі!