Студенти Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» на Чемпіонаті з Таеквон-до ІТФ 2023 в Італії

inТра 04, 2023

З радістю повідомляємо, що студентка 2-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» групи ФСк21 – Ігнатьєва Анастасія Леонідівна – здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з Таеквон-до ІТФ 2023. Зараз Анастасія продовжує навчатись на фахового молодшого бакалавра, проте це ніяк не зупиняє дівчину підкоряти нові вершини професійного спорту.

Чемпіонат відбувся в місті Єзоло (Італія) та тривав з 17 квітня до 24 квітня 2023. Загалом у Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 32 країн світу. А збірна команда України, команда якої становила близько 200 осіб, зайняла почесне друге загальнокомандне місце.

Несемо Анастасії свої щирі привітання з новими здобутками. Ми неймовірно пишаємось, що Фаховий коледж ЗВО «МНТУ» репрезентують такі талановиті та активні студенти. Бажаємо надихатись на нові перемоги та насолоджуватись своєю справою. А кожна власна поразка на життєвому шляху нехай конвертується у дорогоцінний досвід на майбутнє.

Щиро від –

Керівництва МНТУ!