Фінал вступної кампанії 2022! Якою вона була та що далі?

Фінал вступної кампанії 2022! Якою вона була та що далі?

в Вер 05, 2022

Цьогоріч вступна кампанія для охочих здобувати освіту була неймовірно тривожною та хвилюючою, враховуючи усі умови, в яких наразі перебуває вся країна. Майбутні студенти подолали перші непрості сходинки на шляху до дорослого життя: підготовка до «Національного мультитесту» та його складання, обрання між десятками варіантів потенційно-цікавих закладів по всій Україні та закордоном, зібрання повного пакету необхідних для вступу документів і врешті – очікування остаточного результату.

І таку велику кількість кроків було пройдено задля великого і щирого бажання поринути у новий освітній етап – а саме здобуття необхідних навичок омріяної спеціальності. І ми безмежно раді, що саме Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая стане вашою alma mater на шляху до мети.

І наразі ми вже з упевненістю можемо Вам повідомити – президент ЗВО «МНТУ» Владислав Бугай офіційно підписав наказ про зарахування студентів для здобуття диплому бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної та заочної форми навчання.

Тож відсьогодні – з 8 вересня – усі колишні абітурієнти можуть з гордістю носити звання студента Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. А вже з 12 вересня Ви матимете нагоду з головою поринути у справжнє студентське життя, відчути усі його переваги та обов’язки, що також додаються.

Адміністративний та педагогічний колектив ЗВО «МНТУ» вітає нових членів дружної сім’ї університету. Від щирого серця бажаємо Вам успіхів у навчанні, наснаги на дозвіллі, безпеки та радості в житті. Зі свого ж боку обіцяємо докласти всіх зусиль для того, щоб саме сучасна європейська вища освіта стала Вашою найсильнішою стороною, міцним фундаментом для успішної кар’єри та стрімкого і ґрунтовного особистого розвитку. Адже, пройшовши випробування вступної кампанії Ви на практиці довели, що маєте потенціал і, основне, бажаєте його реалізовувати.

До зустрічі у стінах університету!

Будьте кращими – будьте разом із ЗВО «МНТУ»!