Форум «Екоіндустріальні парки» від GEIPP та UNIDO. Міжнародне залучення та вітчизняна практика

в Гру 14, 2021

14 грудня ректор Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая Вероніка Худолей відвідала щорічний форум присвячений екоіндустріальним паркам. Разом з ректором на заході також був присутній завідувач кафедри Менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Ростислав Тульчинський.

Основні цілі форуму полягають у підвищенні рівня обізнаності зацікавлених сторін щодо розвитку українських індустріальних парків; залучення бізнесу, вітчизняних та іноземних інвесторів до процесу трансформації українських індустріальних парків в екоіндустріальні парки (EIP) та оголошення премії за трансформацію індустріальних парків в екоіндустріальні аналоги.  Так, як для МНТУ ця тема є у списку наукових інтересів, форум має привнести значний теоретичний та практичний пласт для розвитку цієї сфери загалом.

Організаторами Форуму Екоіндустріальних Парків є проєкт GEIPP та UNIDO — спеціальна установа Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку. Мета UNIDO полягає у сприянні промисловому розвитку та прискореній індустріалізації країн, що розвиваються шляхом мобілізації національних і міжнародних ресурсів. Фінансову підтримку форуму надала Швейцарія через Державний секретаріат Швейцарії з економічного розвитку (SECO).