Україна на Всесвітній універсіаді: як студентка МНТУ гідно представила країну на зимових змаганнях

в Січ 20, 2023

Попри тривале та жорстоке повномасштабне вторгнення українці продовжують відкривати себе світові. Ми демонструємо свою силу та запал боротьби не тільки на полі бою, а і на спортивному фронті зокрема.

Так, варто згадати цьогорічну Всесвітню зимову універсіаду в Лейк-Плесіді. Українські представники не лише взяли участь у змаганні, а й встигли отримати першу медаль. Наші біатлоністи стали бронзовими призерами в одиночній змішаній естафеті, пропустивши лише команди із Чехії і Франції.

Першу нагороду вибороли студенти Юлія Городна та Степан Кінаш. Юлія здобуває освіту зі спеціальності 073 «Менеджмент» та зараз навчається на третьому курсі в Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права, який є структурним підрозділом нашого Міжнародного науково-технічного університету. Юлія змалечку знайшла себе у спорті, адже саме до цього лежала душа.

Завжди приємно, коли українці навіть у складні часи не припиняють з гідністю представляти державу на різних міжнародних майданчиках. Проте особлива гордість МНТУ бере, коли представниця – твоя студентка. Бажаємо Юлії нових звершень у спорті та навчанні, а також швидкої перемоги України та постійної перемоги у власній життєвій боротьбі.

Своїми досягненнями продовжуємо показувати світові, що таку сильну і мотивовану націю жодним чином не зламати.

Працюємо задля перемоги!

Навчаємось задля майбутнього!