Стоп Булінг

Стоп Булінг

inЛют 08, 2021

На жаль, на сьогоднішній день тема булінга є актуальною. Тому для студентів МНТУ була проведена лекція у форматі «он-лайн» Іриною Полат – практикуючим адвокатом, яка має більше 10 років практики в сфері права. Останні 3 роки Ірина займається адвокатською діяльністю, захищає права та інтереси громадян, зокрема, і дітей у справах щодо захисту їх  порушених прав, в т.ч. щодо булінгу.

Ірина Полат є учасницею Адвокатської ініціативи “Стоп Булінг”, що була створена адвокатами, яким не байдуже наше з Вами майбутнє. Мета адвокатської ініціативи “СтопБулінг” – співпраця адвокатів у справах, де є ознаки булінгу, а також підвищення правової обізнаності громадян з питань булінгу.

Під час лекції студенти дізналися про:

  • Що таке булінг та яким воно може бути;
  • Що таке кібербулінг та про правила безпеки в Інтернеті;
  • Яку відповідальність несе людина за вчинення булінгу
  • Наслідки булінгу;
  • Що робити, якщо Ви стали свідком булінгу або якщо з Вами трапився випадок булінгу.

Також Ірина розповіла – у разі виникнення булінгу, НІКОЛИ не треба про це мовчати чи боятися повідомити комусь про це. Адже булінг ніколи не припиняється сам по собі і потерпілому мають допомогти вчителі, батьки, психолог, поліція та свідки.

Окрім цього, Ірина розповіла та показала студентам, як в соціальних мережах можна знайти адвокатську ініціативу «Стоп Булінг».

Якщо у Вас стався інцидент буллінга в МНТУ або Ви випадково стали свідком буллінга, просимо Вас ні в якому разі не мовчати! А звертатися або в адміністрацію, або написати в поштову скриньку довіри чи заповнити форму зворотного зв’язку.