Секційне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Стійкість освіти і науки в умовах трансформації»

Секційне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Стійкість освіти і науки в умовах трансформації»

inТра 25, 2023

24 травня на секційному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Стійкість освіти і науки в умовах трансформації» («Sustainability of education and science in the context of transformation») виступили з вітальним словом: Захарін Сергій Володимирович,  доктор економічних наук, професор, заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Маргасова Вікторія Геннадіївна,  доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, проректор з наукової роботи Національного університету «Чернігівська політехніка».

Боняр Світлана Михайлівна, доктор економічних наук, професор, в.о. декана факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій.

Тульчинська Світлана Олександрівна,  доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки і підприємництва Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Ковальчук Світлана Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та менеджменту Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Гарафонова Ольга Іванівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

 

На секційних засіданнях обговорювалися такі питання:

 

 • Моделі сталого розвитку університетів;
 • Квотування як інструмент державного регулювання ринку освітніх послуг в Україні;
 • Особливості використання Blockchain технології в публічному управлінні;
 • Забезпечення права на інформацію в період дії воєнного стану;
 • Упровадження освітніх інновацій в процес підготовки фахівців з фізичної терапії та ерготерапії;
 • Логістика  українських компаній в умовах глобальних викликів;
 • Проблемні аспекти етики міжнародного бізнесу в Україні в умовах євроінтеграції;
 • Глобальна цифровізація: ініціативи стрімкого відновлення України;
 • Сервісноорієнтована бізнес-модель як чинник стратегічного управління підприємством;
 • Розвиток соціальної відповідальності бізнесу в Україні;
 • Концепція інтеграції діджитал-інструментів в управління результативністю органів досудового розслідування;
 • Розвиток системи публічного управління проєктами місцевих програм;
 • Політичний лідер: відповідальність за створення позитивного іміджу.

Після виступів пройшла плідна спільна дискусія щодо піднятих питань, висловлення власних суб’єктивних позицій та пошуку вирішення для впровадження змін. Обговорені пропозиції будуть направлені в Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економіки України, Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки і інновацій.

За результатами роботи конференції буде опублікований збірник матеріалів, а усі учасники отримають сертифікати.

Керівництво МНТУ, Організаційний та Програмний комітети конференції висловлють щиру подяку всім нашим партнерам за активну участь в конференції, усім спікерам за актуальні доповіді та щиросердні вітання з нагоди ювілею нашого університету, усім причетним до організації та проведення конференції.

Відзначити 30-річчя університету та провести цю конференцію ми мали можливість завдяки титанічним зусиллям наших захисників та захисниць, відповідно керівництво університету прийняло рішення, що усі кошти, отримані від учасників конференції у якості організаційного внеску, будуть перераховані на підтримку Збройних сил України.

Бажаємо всім подальших успіхів та здобутків на теренах освіти та науки! Слава Україні!