Рейтингові списки вступників на основі базової середньої освіти до Фахового коледжу «МНТУ» оприлюдняться 27 липня.

в Лип 27, 2021

До уваги вступників, хто подавав документи до Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» на основі базової середньої освіти.

27 липня о 12:00 на сайті будуть оприлюднені рейтингові списки осіб, котрих Приймальна комісія попередньо рекомендувала до зарахування. Списки сформовані членами приймальної комісії за допомогою використання Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Де шукати ці списки?

Підготовлені та оприлюднені результати будуть докріплені до цієї публікації, а також представлені на університетському інформаційному стенді.

Після того, як знайдете себе у рейтингових списках – чекайте на офіційне зарахування до Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» на перший курс.

Для консультації чи уточнення питань – звертайтесь за електронною поштою komisiya@istu.edu.ua чи за номером телефону: 044 353 47 07; 050 505 24 40; 067 505 44 85; 073 505 44 85.

Чекаємо на Вас у Фаховому коледжі ЗВО «МНТУ»!