Офіційне зарахування до ЗВО «МНТУ». Наші вітання студентам-старшокурсникам!

inСер 16, 2021

Вже 16 липня 2021 року президент ЗВО «МНТУ» підписав офіційний наказ про зарахування на навчання студентів 2 та 3 курсів денної та заочної форми здобуття освіти.

Тому адміністрація університету хоче привітати здобувачів професійної вищої освіти та побажати наснаги. Для того, аби освітній процес не відбувався з відчуттям вимушеності та лиш загальноприйнятого обов’язку. Насолоджуйтесь цим періодом, відчувайте, знайомтесь, самовдосконалюйтесь. А керівництво та педагогічно-викладацький колектив допоможе Вам налагодити студентське життя у стінах закладу.

Сподіваємось Ви зможете з гордістю та честю носити звання «Студента-старшокурсника Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая»!

З нетерпінням очікуємо на взаємну співпрацю!