Нові зустрічі делегації в Республіці Узбекистан

inЛис 26, 2021

25 листопада українська делегація ректорів, до якої також входить ректор Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая Вероніка Худолей, відвідала зустріч з представниками  університетів міста Бухара Республіки Узбекистан.

Метою зустрічі було обговорення ключових напрямів у співпраці між закладами вищої освіти України та Узбекистану.

Як результат, представники уклали і підписали Угоди про співпрацю між українськими закладами вищої освіти та університетами Бухари. Узбекистанські колеги високо оцінили здобутки у сфері освіти та наукової діяльності України, тому сподіватимемось на плідний обмін досвідом.

Цей робочий тиждень делегації був дуже насичений та продуктивний, тому маємо багато перспективних планів та проектів для подальшої ефективної кооперації з нашими колегами з провідних університетів Республіки Узбекистан.