Нові досягнення студентів Фахового коледжу ЗВО «МНТУ»: щиро вітаємо Дениса Дуганова з новими здобутками у спорті!

inЛют 22, 2023

Ми раді повідомити, що студент першого курсу групи Ік32 спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» – Денис Дуганов – зайняв 3 місце на змаганнях за Кубок України з плавання в ластах.

Денис є членом збірної міста Києва з підводного спорту та кандидатом у майстри спорту України. МНТУ пишається своїми студентами та щиро радіє кожним професійним здобуткам. Це надихає продовжувати віддано працювати задля майбутнього нашої країни – потужної молоді з величезним різностороннім потенціалом.

Бажаємо Денисові натхненних перемог та нових здобутків, як у спортивній сфері, так і в професійній. Нехай поруч завжди будуть віддані та дорогі люди, з якими можна розділити такі важливі моменти щастя. Фаховий коледж ЗВО «МНТУ» гордий за своїх студентів, котрі займаються всебічним розвитком та постійно прямують до нових вершин.

Щиро від –

Команди МНТУ!