“Несправджений ювілей”: МНТУ з гордістю вшановує День народження Юрія Бугая

“Несправджений ювілей”: МНТУ з гордістю вшановує День народження Юрія Бугая

inГру 27, 2022

Саме сьогодні – 27 грудня, але ще тоді далекого 1947 року – народився майбутній перший президент Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

     У цьому неспокійному 2022 Юрію Миколайовичу мало б виповнитися ювілейні 75 років. Проте, на жаль, доля змінює плани на життя і цю подію ми вшановуємо посмертно. 

     Юрій Миколайович Бугай був надзвичайно активною людиною. Приймав участь у розробці законодавства України в галузі освіти, займався науковою та дослідницькою діяльністю. Був популяризатором активного способу життя, саме тому став організатором відомих в Україні баскетбольної та волейбольної команд.

     За особисті ж заслуги, впроваджуючи активну наукову та освітньо-педагогічну діяльність, Юрій Бугая отримав шість медалей та дипломів ВДНГ, став лауреатом Міжнародного академічного рейтингу “Золота фортуна” в номінаціях “За заслуги в розбудові економіки України” та “За вагомий внесок у розвиток національної вищої школи України”.

     Саме Юрій Миколайович заклав перші та грунтовні підвалини для зведення величезної системи під назвою МНТУ. За його діяльності заклад відкрив 25 нових спеціальностей і напрямів підготовки, отримав IV (найвищий) рівень акредитації,  а 34 науковці захистили кандидатські та докторські дисертації саме під Вашим керівництвом. 

Ви здійснили неймовірну роботу – зібрали небайдужих до провадження якісної української освіти під одним дахом МНТУ. Важко й уявити, скільки позитивних змін зазнала б вітчизняна система науки і освіти за продовження Вашої діяльності. Проте ми сміливо та з гордістю підтримуватимемо Вашу працю, привноситимемо вдосконалення, крокуватимемо поряд з українським суспільством аби величезний кластер Вашого життя не зник у небутті. МНТУ підтримує освітній фронт саме на Ваших грунтовних підвалинах.

І ми за це щиро вдячні!

З гордістю –

Команда МНТУ!