Наукоємні стартапи як один зі складників конкурентоспроможної економіки України: МНТУ на Демо Дні

Наукоємні стартапи як один зі складників конкурентоспроможної економіки України: МНТУ на Демо Дні

inЧер 08, 2024

7 червня Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая завітав на Демо День для наукоємних стартапів, що реалізується Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Це важлива подія, яка відбувається після успішного завершення двох акселераційних програм: Science Intensive Innovation та Development and Renovation, що тривали протягом 2 місяців.

Окрім підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» до організації Демо Дня також долучилося Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство економіки України. Подія організовується також у співпраці з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund та YEP.

Відзначимо, що це чудова можливість для випускників акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation презентувати свої інноваційні продукти, ідеї та досягнення широкій аудиторії, включаючи потенційних інвесторів, партнерів та інших учасників стартап-екосистеми.

Мету Демо Дня можна окреслити наступним чином:

  • Привернути увагу до проєктів;
  • Налагодити партнерські відносини;
  • Встановити контакти з потенційними клієнтами.

Комплексний підхід та актуальність цього заходу дозволяє зібрати в одному місці інвесторів та українську наукову, зокрема і освітню, спільноти, щоб випускники мали змогу представити інноваційні розробки потенційним інвесторам, партнерам та менторам, а охочим — побачити результати роботи та потенціал наукоємних стартапів.

Для своїх гостей цей Демо День відкрив можливість зануритися у світ інновацій — ознайомитися з авторськими продуктами та ідеями, які представляють учасники акселераційних програм. Це також чудова можливість для інших стартапів, майбутніх підприємців, студентів та науковців, які прагнуть долучитися до динамічного світу інновацій.

Демо День дав МНТУ можливість отримати новий цінний досвід від ком’юніті досвідчених стартаперів, адже вдалося заслухати їхні пітчі та побачити, як вони втілюють свої ідеї в життя.

Крім того, ми в МНТУ вважаємо, що це ідеальний майданчик для налагодження контактів та обміну ідеями з іншими учасниками стартап-екосистеми — вдала нагода зустріти однодумців, потенційних партнерів та інвесторів, які здатні допомогти у розвитку авторського наукоємного проєкту. Такий Демо День відкриває двері до співпраці з потенційними партнерами та інвесторами.

Тож можемо підсумувати, що Демо День — це ще одна унікальна можливість, зокрема і для юних дослідників, які цікавляться наукоємними стартапами, отримати цінний досвід та знання, отримати доступ до можливостей реалізації найсміливіших ідей. Він дає можливість побачити найновітніші розробки у стартап-сфері, ознайомитися з практичними кейсами та, що є чи не найважливішим, розширити коло знайомств не лише з однодумцями, а й з потенційними партнерами та інвесторами. Стати помітним та почати діяти — ось чим здатен допомогти Демо День!