МНТУ: «Beyond Borders and Boundaries: 20 years of Erasmus Mundus»

МНТУ: «Beyond Borders and Boundaries: 20 years of Erasmus Mundus»

inТра 27, 2024

27 травня 2024 року Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая взяв участь у відкритті ювілейній конференції «Beyond Borders and Boundaries: 20 years of Erasmus Mundus», яка відбулася в онлайн-форматі та офлайн у Брюсселі.

Цього року програма «Еразмус Мундус» святкує 20 років своєї успішної діяльності. Ця піонерська ініціатива спрямована на спільну реалізацію магістерських програм вищої освіти у співпраці з міжнародними партнерами, що дозволяє залучати найкращі таланти з усього світу.

«Еразмус Мундус» — це програма ЄС, що покращує якість вищої освіти через стипендії та академічне співробітництво між Європою та світом. Вона пропонує спільні магістерські програми, організовані консорціумами з європейських університетів, які забезпечують мультикультурне середовище навчання, а також партнерства для обміну студентами та викладачами. Учасники отримують фінансову підтримку, що покриває витрати на навчання, проживання, подорожі та страхування, що значно підвищує їх кар’єрні перспективи. Подати заявку можна, вибравши відповідну програму, підготувавши документи та заповнивши онлайн-заявку.

Урочисте відкриття конференції відбулося 27 травня 2024 року за участю пані Іліани Іванової, Єврокомісара з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді. Під час відкриття учасники обговорили важливість програми та її вплив на розвиток вищої освіти.

Однією з ключових тем обговорення стали видатні випускники та історії їхнього успіху, а також роль університетів та суспільства в розбудові кращого майбутнього, якості, глобальної видимості та інклюзивності програми. Були представлені результати дослідження «20 years of impact at a glance: Presentation of the Erasmus Mundus Impact study», яке презентували Ірина Ференц, директор та Вероніка Купріянова, заступник директора Academic Cooperation Association (ACA). 

Участь Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая у цій конференції надала унікальну можливість оцінити вплив програми «Еразмус Мундус» на розвиток міжнародної вищої освіти. Це також стало платформою для обміну досвідом та зміцнення співпраці з іншими академічними та дослідницькими установами. МНТУ вірить, що у своїй місії мусить рівнятися на успішний досвід європейських колег та діяти сміливо та активно!