МНТУ та JetBrains: нові інструменти кодингу та навчання для студентського ком’юніті

inЛис 16, 2021

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, у співпраці з компанією JetBrains, оновили та розширили технічний інструментарій університету.

Мета – розширити інструментарій закладу для можливості студентства та викладачів вільно користуватись необхідними ресурсами для дослідів та практики. «Використання кращого софту можуть надати нових можливостей та перспектив».

Зазначимо, що JetBrains — міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Найбільш відома своєю розробкою інтегрованого середовища для Java IntelliJ IDEA. Одні з доступних можливостей для використання, які надає розробнику широкі можливості для кодингу та рефакторингу : інтерактивна JetBrains Academy для навчання програмування з інтеграцією IDE JetBrains; PyCharm Edu та IntelliJ IDEA Edu – IDE для практики програмування відповідно на Python, Java, Kotkin та Scala.