МНТУ та 8 березня: не про квіти та пестливі слова, а про помітність та рівні права

МНТУ та 8 березня: не про квіти та пестливі слова, а про помітність та рівні права

inБер 08, 2023

Щороку цивілізований світ відзначає особливу подію 8 березня – Міжнародний жіночий день боротьби. Так, саме такою є повна назва, котру країни пострадянського простору довгий час сприймали неправильно. Через довготривалий вплив російської повістки і на наш інформаційних простір більшість українців також забули про канонічну причину цього свята. Адже саме цього дня в ХХ столітті жінки по всьому світу заявляли про свої права та потреби.

Сьогодні українці продовжують активно відвертатись від усього зросійщеного, що наповнене фальшивими сенсами та пропагандою. Саме тому Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая радо відзначає цей день – 8 березня – з його справжнім сенсом. Бажаємо кожному і кожній вивчати такі знакові світові події, адже розуміння таких днів та їх вплив на минуле може значно вплинути на наш світогляд.

МНТУ з повагою ставиться до жінок, котрі продовжують боротись за рівні права, однакову заробітну плату, рівні умови праці, розподіл домашніх обов’язків та багато чого іншого. Варто пам’ятати, що цей день – не про квіти та пестливі слова для «прикрас колективу» чи «ніжних дівчаток». Це про помітність у суспільстві та рівні права.

«Жінка — це не «берегиня», жінка — це героїня».

З повагою –

Керівництво МНТУ!