МНТУ не «стоїть на місці» і йде в ногу з часом, розвиваючи IT напрямки і навчальні програми з цих спеціальностей

inЛют 15, 2021

Яскраве підтвердження тому – завідувач кафедри Комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення Артем Москаленко, який нещодавно проходив Програму стажування для вчителів і педагогів в ІТ компанії ЕРАМ та ІТ Асоціації України.

Протягом двох тижнів Артем переймав цінні знання та досвід провідних фахівців ІТ. А по закінченню стажування отримав сертифікат від ЕРАМ та ІТ Асоціації України. І на цьому він не планує зупинятися: Артем постійно удосконалює та отримує нові знання за допомогою різних курсів, лекцій та майстер-класів! Отримані знання будуть спрямовані на поліпшення освітніх програм з комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення, а також загалом на підвищення ефективності роботи кафедри.

Бажаємо йому натхнення та сил для нових досягнень!